Každý trpí tak, jak je "blbej"...
(neznámy autor)

O mně

2. května 2013 v 0:10

Někdo říká, že peníze "hýbou světem", někdo že peníze kazí člověka, jiní že peníze ke štěstí nejsou potřeba... Já říkám, že peníze nám otevírají nekonečné možnosti, s jejich pomocí si můžeme plnit svoje sny a žit plnohodnotný život!!! A když je nejhůř, tak se za peníze dá koupit i štěstí....

Narodila jsem se na Ukrajině, v malé zapadlé vesničce. Před deseti lety jsem se dostala do Čech jako všichni v té době a to i teď, vydělat si nějaké peníze navíc, abych si za ně mohla koupit kousek toho štěstí :-)

Bylo mi 20 let... Nepřemýšlela jsem nad tím, že je to cizí stát a že neumím mluvit a že jedu na černo (bylo to v té době možné, pak to bylo ve všech správách tak už zase!!! chytily Ukrajince :-) ) Prostě jsem se rozhodla, rodiče nemohli nic, než souhlasit. Za půjčené peníze "na vlastni pěst", jsem si pořídila potřebné doklady a myslela jsem že všichni mě budou tady slavnostně vítat, že si vezmu své vysněné prachy a zase se vrátím... Jen že nic takového k mému údivu se nekonalo :-(

Samozřejmě, že na černo jsem nemohla vykonávat práci "pro bíle". A tak mě zprostředkovatel zaměstnal na "prasečáku". Nebudu tady rozepisovat, jak moc jsem byla zklamaná a jak moc těžké to bylo... Důležité je, že teď, s odstupem času vidím, co všechno jsem musela podstoupit kvůli tomu, abych byla alespoň trošku finančně nezávislá. Po dvou letech jsem si tady udělala řidičák, a po pěti letech jsem si mohla sama ze svého platu zaplatit vysokou školu na Ukrajině, kam jsem musela dojíždět 1500km tam a 1500km zpátky. Už naštěstí legálně :-)

V létě jsem přišla na to, že se peníze dají vydělat i jinak, něž tvrdou fyzickou prací. A tak jsem začala hledat a vzdělávat se v MLM. Přečetla jsem hromady knížek, a nastudovala spoustu článku na internetu ale nic, co by mě přineslo pěkné peníze v krátkém čase, jak psaly v těch chytrých knížkách :-) jsem nenašla. Až po odkliknutí článku na FB, kterých mam poměrně dost, mě jednoho dne přišla správa od pána, co se mi nabídl pomoci s MLM. Samozřejmě, že jsem chtěla slyšet co pro mě má, a tak ze strachem, jestli jsem nenaletěla na nějaký podvod, jsem souhlasila na prezentaci. Díky skvělému člověku a díky jeho profesionální prezentaci jsem pochopila, že není to žádný podvod, že je to příležitost, které se je třeba chopit hned, než bude pozdě. Dnes již mam skvělou práci která mé baví a zároveň živi. Nemam strach, že o ni přijdu nebo budu vyhozena. Stále potkávám hodně lidi, které mi říkají jak MLM podnikáni je špatné, jaky je to podvod atd. Ale já jsem se rozhodla!!!

Taky moc dobře vím, že milionářkou jen tak ze dne na den nebudu, že je to tvrdá práce, která má také své úskalí, ale jsem na cestě za svým cílem... A ten je finanční nezávislost!!! Chci se sama rozhodovat s kým budu dělat a s kým ne, chci si plnit svoje sny a žit si SVŮJ ŽIVOT V HOJNOSTI!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama